چرا کیمیا شیمی

سود پرک را از کیمیا شیمی خریداری می کنید به دلایل :

خالص ترین سود پرک
محصول سود پرک کیمیا شیمی از کیفیت بالایی برخوردار است و براساس نتایج آزمون آزمایشگاه های معتبر بین المللی، خلوص آن برابر با ۹۸ تا ۹۹ % می باشد و به متقاضیان مطابق با آنالیز ذکر شده بدون کم و کاست در داخل و خارج از کشور عرضه می گردد. بازرسی سود پرک تولیدی کیمیا شیمی توسط شرکت های بازرسی بین المللی از جمله SGS صورت می گیرد و برمبنای گزارش شرکت های بازرسی بین المللی تضمین می شود.

 

قیمت مناسب سود پرک

کیمیا شیمی توانسته است با اتکاء به چرخه خط تولید نوین و بهره مندی از دانش علمی روز ، سود پرک با خلوص ۹۸% تولید نموده و عرضه بازار کند و در این راستا سهمی از بازار سود پرک کشور را در قیاس با برندهای مطرح کشور از آن خود نموده است. این درحالی ست که قیمت سود پرک کیمیا شیمی نسبت به کیفیت آن ارزان تر و مناسب تر می باشد.

 

بسته بندی اصولی سود پرک

سود پرک کیمیا شیمی در بهترین کیسه های ۲۵ کیلوگرمی دوجداره (لمینه) پرو پیلن و پلی اتیلن با دوخت مناسب بسته بندی می گردد و درصورت درخواست مشتری به صورت کیسه جمبوبگ یک تنی (شامل ۴۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی) و نیز پالت و شرینگ شده عرضه می گردد.

 

• پشتیبانی و تحویل به موقع سود پرک

کیمیا شیمی مفتخر است در راستای تأمین نیاز صنایع داخل و خارج کشور با بسته بندی اصولی و پشتیبانی و تحویل به موقع ، به تولید سود پرک می پردازد. تحویل به موقع سود پرک در تهران و سایر شهر های کشور و تحویل به موقع سود پرک در مرزهای خروجی از جمله سرخس، اینچه برون، مهران، بندرعباس و… افتخار ماست .

 

• کیفیت تضمین شده سود پرک

از آنجا که کیمیا شیمی مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره تاکید بر کیفیت سود پرک تولید شده دارد ، همیشه و پیوسته سود پرک را بشرط آنالیز و با کیفیت عالی و بسته بندی مناسب تحویل خریداران داخلی و خارجی می نماید، لذا درصورت هرگونه مغایرت بلحاظ آنالیز، رنگ و شکل ظاهری و کیفیت سود پرک ، کیمیا شیمی کالای معیوب را با هزینه خود در اسرع وقت عودت می نماید و کالای سالم جایگزین خواهد نمود.

 

سابقه صادرات سود پرک

کیمیا شیمی، آمادگی دارد خالص ترین سود پرک صادراتی خود را به كليه شركتها، کارخانجات و صادركننده های محترم با قیمت پایین تر از قیمت جهانی به کشورهای مختلف با انجام تشریفات امور گمرکی (اظهار صادراتی) در اسرع وقت تحویل نماید. همچنین سود پرک کیمیا شیمی، نامی آشنا و شناخته شده در صادرات به کشور های ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان، قزاقستان، اکراین، افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه، ترکیه، دبی و … می باشد.